نظامیان رژیم صهیونیستی که تاکنون موفق به یافتن ۶ اسیر فلسطینی فراری از زندان جلبوع نشده‌اند، شماری از اعضای خانواده‌های آنها را بازداشت کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه به منازل خانواده‌های اسرای فلسطینی فراری از زندان جلبوع یورش بردند.
بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی در جریان یورش وحشیانه مذکور شماری از اعضای خانواده‌های اسرای فراری را بازداشت کردند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که صهیونیست‌ها از بازداشت ۶ اسیر فراری عاجز ماندند.
از سوی دیگر، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که به دنبال فرار ۶ اسیر فلسطینی مذکور، تمامی مسئولان زندان جلبوع برای بازجویی احضار شده‌اند. گفتنی است، فرار اسرای فلسطینی واکنش‌های مختلفی به دنبال داشته است.
در همین ارتباط، جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که عملیات فرار اسرا از زندان، یک عملیات قهرمانانه است که ضربه‌ای بزرگ به نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی و سیلی محکمی به ارتش و ساختار سیاسی رژیم اشغالگر صهیونیستی است. این جنبش اعلام کرد که همزمان شدن این عملیات قهرمانانه با ضربه محکمی که دشمن صهیونیستی در مرز غزه دریافت کرد، شکست و ناتوانی این رژیم را بیش از پیش نشان می‌دهد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *