وزارت کشور قطر نسبت به تفرقه افکنی در محافل اجتماعی این کشور همزمان با نزدیک شدن موعد برگزاری انتخابات پارلمانی هشدار داد.
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه القدس العربی، وزارت کشور قطر در بیانیه‌ای اعلام کرد که برخی با استفاده از رسانه‌ها و انتشار پیام‌هایی درصدد تفرقه افکنی و هدف قرار دادن محافل اجتماعی همزمان با نزدیک شدن موعد برگزاری نخستین انتخابات پارلمانی در قطر هستند.
این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که این افراد درصدد هدف قرار دادن و آسیب رساندن به بافت جامعه با تحریک، افترا و توهین هستند تا میان ملت قطر تفرقه بیفکنند.
در این بیانیه آمده است: برخی در قالب کمپین‌های رسانه‌ای به دنبال تضعیف وحدت ملی و ایجاد تفرقه و نفرت هستند که جامعه قطر در بدترین شرایط خود در گذشته بر آن غلبه کرده است.
وزارت کشور قطر در ادامه تأکید کرد که دامن زدن به درگیری‌های فرقه‌ای یا قبیله‌ای، تبعیض میان اعضای جامعه و اجزای آن یا تحقیر گروهی در مقابل گروه دیگر در جامعه، از جمله مسائل جدی هستند که بر امنیت و وحدت جامعه تأثیر می‌گذارند.
وزارت کشور قطر درحالی نسبت به تلاش برخی طرف‌ها برای تفرقه افکنی میان اقشار جامعه این کشور هشدار داده است که قرار است نخستین انتخابات پارلمانی این کشور دوم اکتبر آتی برگزار شود.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *