یک رسانه عرب زبان اعلام کرد که گروه های مقاومت فلسطین اخیرا از طریق مصر پیام شدید اللحنی را درباره هرگونه تعرض به ۶ اسیر فلسطینی فراری، به رژیم صهیونیستی ارسال کرده اند.
به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه لبنانی الاخبار اعلام کرد که گروه های مقاومت فلسطین پیام شدید اللحنی را برای رژیم صهیونیستی ارسال کرده اند. گروه های مقاومت از طریق مصر این پیام را به رژیم صهیونیستی رسانده اند.
بر اساس این گزارش، گروه های مقاومت فلسطین در پیام شدید اللحن خود نسبت به هرگونه تعرض به ۶ اسیر فراری از زندان جلبوع یا ترور آن‌ها و اعمال فشار بر خانواده‌هایشان هشدار داده و گفته‌اند در چنین صورتی، اوضاع احتمالاً به سمت درگیری نظامی کشیده خواهد شد.
گفتنی است، فرار اسرای فلسطینی واکنش‌های مختلفی به دنبال داشته است. در همین ارتباط، جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که عملیات فرار اسرا از زندان، یک عملیات قهرمانانه است که ضربه‌ای بزرگ به نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی و سیلی محکمی به ارتش و ساختار سیاسی رژیم اشغالگر صهیونیستی است.
این جنبش اعلام کرد که همزمان شدن این عملیات قهرمانانه با ضربه محکمی که دشمن صهیونیستی در مرز غزه دریافت کرد، شکست و ناتوانی این رژیم را بیش از پیش نشان می‌دهد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari