سخنگوی جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سخنانی تأکید کرد که خشم عمومی فلسطینیان در اراضی اشغالی، صحنه را به نفع اسرا در زندان های رژیم صهیونیستی تغییر خواهد داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «طارق سلمی» سخنگوی جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سخنانی از مردم این کشور به دلیل پاسخ مثبت به فراخوان خشم عمومی که توسط گروه‌های مقاومت صادر شده بود، قدرانی کرد.
بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این خصوص تصریح کرد: خشم عمومی که در اراضی اشغالی و در حمایت از اسرای فلسطینی شکل گرفته است، بدون شک صحنه را به نفع اسرا تغییر خواهد داد.
وی گفت: اسرای فلسطینی هیچگاه تنها نیستند و ما با تمام توان از آنها حمایت می‌کنیم. امروز شاهد شعله ور شدن آتش خشم فلسطینیان در سراسر اراضی اشغالی در حمایت از اسرای فلسطینی هستیم.
گفتنی است، به دنبال فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان «جلبوع» رژیم صهیونیستی، مقامات این رژیم مجازات‌های جمعی فراوانی را برای اسرا در نظر گرفته‌اند. در همین ارتباط کمیته جهانی صلیب سرخ امروز پنجشنبه به خانواده‌های اسرای فلسطینی ابلاغ کرد که ملاقات با فرزندان اسیرشان تا پایان ماه جاری میلادی متوقف شده است.
لغو ملاقات اسرای فلسطینی با خانواده‌هایشان از جمله مجازات‌های جمعی است که رژیم صهیونیستی از زمان فرار ۶ اسیر از زندان جلبوع علیه اسرای فلسطینی اعمال می‌کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *