مجمع اسیران فلسطینی امروز سه شنبه اعلام کرد که اسرای فلسطینی زندان «عوفر» تصمیم گرفتند اعتصاب غذای تدریجی خود را به تعویق بیندازند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، مجمع اسیران فلسطینی امروز سه شنبه اعلام کرد که اسرای فلسطینی زندان «عوفر» تصمیم گرفتند اعتصاب غذای تدریجی خود در اعتراض به اقدامات سرکوب گرانه زندان را به تعویق بیندازند.
این مجمع همچنین افزود که این تصمیم پس از مهلت خواستن اداره زندان عوفر از اسرا برای برطرف کردن نیازهایشان صورت گرفت. ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با پیش بینی احتمال وقوع عملیاتی در کرانه باختری، به ویژه پس از دستگیری مجدد ۶ اسیر فراری از زندان جلبوع، به حالت آماده باش درآمده است.
پیش تر مجمع اسیران فلسطینی اعلام کرده بود که ۱۰۰ اسیر از تمامی گروه های در بند زندان «عوفر» تصمیم گرفتند دست به اعتصاب غذای تدریجی بزنند. این تصمیم در اعتراض به روی گردانی اداره این زندان از قرارداد توقف اقدامات سرکوبگرانه در حق اسرای فلسطینی، پس از عملیات فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان فوق امنیتی «جلبوع» گرفته شد.
مجمع اسیران فلسطینی همچنین اعلام کرد که اسیران فلسطینی نام ۱۰۰ تن از افرادی که قرار است اعتصاب غذای تدریجی خود را آغاز کنند به اداره زندان «عوفر» ارائه کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.