رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: عربستان سعودی و امارات تنها ابزار دست آمریکا هستند.هدف قرار دادن یمن در راستای خدمت به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و هدف قرار دادن امت اسلامی است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن روز دوشنبه در سخنانی به مناسبت انقلاب ۲۱ سپتامبر یمن گفت: عربستان سعودی و امارات تنها ابزار دست آمریکا هستند.
وی افرود: آمریکا به نفع اسرائیل رفتار می‌کند و اسرائیل نماینده انحصاری آمریکا در منطقه است. هدف قرار دادن یمن در راستای خدمت به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و در راستای هدف قرار دادن امت اسلامی است.
در سایه قیمومیت خارجی کرامت و عدالت به دست نمی‌آید
رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: آمریکا منافع اسرائیل را مورد توجه قرار می‌دهد. در سایه اشغالگری و قیمومیت خارجی عدالت، کرامت و ثبات در کشور ما به دست نمی‌آید. متجاوزان برای اینکه اراده ملت ما را در هم بشکنند به جنایات و محاصره خود، روی آورده اند و اینکه آنها را وادار به تسلیم کنند.
رهبر جنبش انصارالله یمن در ادامه به طراحی و توطئه رژیم صهیونیستی علیه یمن با هماهنگی آمریکا و انگلیس و ادوات آنها در منطقه اشاره کرد و گفت: انقلاب ۲۱ سپتامبر دشمن را غافلگیر کرد و آنها با پایداری ملت ما در برابر جنگ و محاصره شگفت زده شدند انقلاب ۲۱ سپتامبر دشمن را غافلگیر کرد و آنها با پایداری ملت ما در برابر جنگ و محاصره شگفت زده شدند.
الحوثی گفت: صبر ملت ما صبر آزادگان است. ملت ما درس بزرگی دادند و مزدوران و خائنان از آن درس عبرت نمی‌گیرند. ملت ما در راستای روابط مبتنی بر احترام متقابل و منافع مشروع با همسایگان و محیط عربی و اسلامی خود حرکت کرده است.
وی افزود: ملت ما تهدیدی برای اروپا یا دیگران در دنیا نیست و موضع قطعی ما ضدیت با دشمن صهیونیست و هیمنه آمریکاست. مشکل دشمنان با انقلاب ۲۱ سپتامبر این بود که به آزادی و استقلال پایبند بودند و موضع اصولی در قبال دشمن صهیونیست و موضوعات امت اسلامی داشتند.
الحوثی گفت: انقلاب ۲۱ سپتامبر ادامه دار است و از نیمه راه باز نمی‌گردد. از مهمترین دستاوردهای انقلاب ۲۱ سپتامبر ممانعت از قیمومیت خارجی بود.
وی تاکید کرد: مواضع شرافتمندانه در قبال کشور ما محدود به ایران و حزب الله لبنان و آزادگان سوریه و عراق و بحرین است. ما امروز با تجاوز و محاصره از سوی کشورهایی که امکانات زیادی دارند، روبرو هستیم.
پیروزی‌های نظامی افزایش خواهد یافت
رهبر جنبش انصارالله یمن در ادامه به دستاوردهای امنیتی و اقتصادی ملموس در مناطق تحت کنترل صنعا اشاره کرد و گفت: اوضاع داخلی بهتر خواهد شد و پیروزی‌های نظامی افزایش خواهد یافت.
الحوثی گفت: صبر ملت ما تباه نخواهد شد. آنانی که در برابر جنگ و محاصره سکوت می‌کنند و از سوی دیگر در داخل دست به تحرکاتی می‌زنند، دروغگو هستند. جنایات شنیع دشمن و محاصره شدید بزرگترین ظلم و فساد است و هر آنکه در برابر آن سکوت کند، بزدل و دروغگوست.
وی در ادامه افزود: ما در راستای تصحیح وضع داخلی حرکت خواهیم کرد. ما باید در پشتیبانی از جبهه‌ها همکاری داشته باشیم.
رهبر جنبش انصارالله یمن در پایان ضمن درخواست برای گرامیداشت سالروز انقلاب ۲۱ ستپامبر و حضور پرشور در میادین و برگزاری راهپیمایی به مناسبت این روز، گفت: خروج ما در روز سه شنبه یعنی فردا بیانگر ثبات ما بر مواضع و اعتماد ما به خدا و پیروزی الهی است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.