رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ضمن تمجید از عملیات اسرای فلسطینی برای فرار از زندان جلبوع بر آزادی اسرای فلسطینی طی یک قرارداد تبادل شرافتمندانه تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عملیات شش اسیر فلسطینی در فرار از زندان جلبوع را سیلی گیج کننده‌ای به رژیم صهیونیستی دانست.
بر اساس این گزارش، خالد مشعل روز دوشنبه در پی بازداشت مجدد این اسرا توسط رژیم اشغالگر قدس، تماس‌هایی تلفنی را با خانواده‌های آنها انجام داد.
این مقام حماس از اقدام قهرمانانه اسرای فلسطینی که با اراده و عزم خود برای رهایی از زندان‌های رژیم صهیونیستی غیرممکن را ممکن می‌سازند، تمجید کرد.
خالد مشعل گفت: عملیات محمود العارضه، یعقوب قادری، زکریا الزبیدی، محمد العارضه، مناضل انفیعات و ایهمم کممجی اسرای قهرمان ما در فرار از زندان جلبوع از طریق تونل سیلی گیج کننده‌ای بود که رژیم اشغالگر صهیونیستی با تمام دستگاه‌ها و امکاناتش از بعد امنیتی و روحی دریافت کرد.
وی همچنین این عملیات را نمونه‌ای زنده و گواهی عملی بر پافشاری ملت فلسطین برای کسب حقوق و آزادی‌های خود برشمرد.
مشعل تاکید کرد: این شش اسیر قهرمان ما با این عملیات بزرگ، شعله مقاومت و جهاد را در درون ملت فلسطین برافروختند و این چیزی است که ما در داخل و خارج از همبستگی فلسطینی‌ها با آنها مشاهده کردیم.
وی تصریح کرد که این اسرا و دیگر اسرای فلسطینی به اذن الهی طی یک قرارداد تبادل شرافتمندانه که شایسته مقاومت فلسطین باشد، آزاد خواهند شد.
از سوی دیگر خانواده‌های اسرای فلسطینی هم بر اطمینان خود به جنبش حماس و رهبران مقاومت که بار آزادی اسرا را به دوش می کشند و برای دستیابی به قراردادی شرافتمندانه و شایسته فداکاری‌های ملت و مبارزان فلسطینی تلاش می‌کنند، تاکید کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.