سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز در سخنانی با اشاره به موارد زیاد حملات سایبری به کمیسیون مرکزی انتخابات این کشور تصریح کرد: آمریکا نتوانست انتخابات ما را بی‌اعتبار کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری تاس، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز سه شنبه در سخنانی تصریح کرد که علیرغم موارد زیاد حملات سایبری به کمیسیون مرکزی انتخابات این کشور، دشمنان ما نتوانستند نظام انتخاباتی روسیه را بی اعتبار کنند.
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در این خصوص گفت که با وجود دخالت آشکار پلتفرم‌های اینترنتی ایالات متحده در روند آماده سازی برای انتخابات، آنها هرگز موفق به انجام این کار نخواهند شد.
«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین نیز پیشتر در این باره گفته بود: در مورد تلاش‌ها برای مداخله در انتخابات روسیه تردیدی وجود ندارد. برای ما تردیدی وجود ندارد که آنها برای مداخله در انتخابات تلاش خواهند کرد.
پسکوف در ادامه افزود که در واقع خطراتی وجود دارند و ما باید به روشنی نسبت به آن آگاه باشیم.
سفارت روسیه در آمریکا نیز ساعاتی پیش طی بیانیه‌ای اتهامات وزارت خارجه ایالات متحده در مورد «شفاف نبودن» انتخابات پارلمانی در روسیه را بی اساس خوانده بود.
سفارتخانه مذکور در همین رابطه در پیامی که در فیس بوک منتشر کرد، نوشت: ما به اتهامات بی اساس وزارت امور خارجه آمریکا در مورد ادعای «غیر آزاد و غیر شفاف» بودن انتخابات دومای دولتی فدراسیون روسیه که در ۱۷ تا ۱۹ سپتامبر برگزار شد، توجه کرده‌ایم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *