دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» تأکید کرد: ملت عراق عاملان نشست صهیونیستی «اربیل» را مجازات می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر اطلاع رسانی «نجباء»، «شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل این جنبش مقاومت اسلامی به نشست صهیونیستی اخیر در شهر «اربیل» واقع در اقلیم کردستان واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء نشست اربیل را اقدامی سفارشی و بی ارزش خواند و افزود: این نشست را برخی افراد ناموجه و خیانتکار و بی بهره از غیرت و شرافت عراق به منظور عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی برگزار کرده‌اند.
وی خاطرنشان کرده است: چنین اقدامی تغییری در موضع‌گیری اصولی و تاریخی عراق در قبال مساله فلسطین و رژیم صهیونیستی اشغالگر ایجاد نمی‌کند.
الکعبی با تاکید بر اینکه خیانتکاران و سازشگران هیچ جایی در عراق ندارند، تصریح کرده است: آنها در همه مقیاس‌ها مهدور الدم بوده و ملت عزّتمند عراق آنها را به سزای عملشان خواهد رساند.
دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، دولت اقلیم کردستان را مسئول برگزاری چنین نشستی و همچنین حضور عناصر جاسوسی صهیونیستی در این منطقه برشمرده و افزوده است: همین عناصر صهیونیستی به واسطه خریدن افراد سست عنصر، چنین نشست‌های پوچی را برگزار می‌کنند.
وی در پایان تصریح کرده است: عراق قلب تپنده مقابله با ظلم و اشغالگری و همچنین طلایه‌دار آزادسازی خواهد بود. قدس شریف نیز شعار و رمز مقاومت ما باقی خواهد ماند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.