رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که درگیری‌های دلاورانه فلسطینیان با اشغالگران اسرائیلی در شهرک بیتا واقع در جنوب نابلس و شهادت محمد علی خبیصه موجب تثبیت سه واقعیت شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اسماعیل هنیه شنبه شهادت محمد علی خبیصه جوان فلسطینی در درگیری‌های جنوب نابلس را به خانواده وی و عموم ملت فلسطین تسلیت گفت و افزود: واقعیت نخست اینکه ملت فلسطین تحت هیچ شرایطی رژیم اشغالگر را مشروع نمی‌داند و شهرک‌سازی این رژیم در اراضی فلسطینی را غیرقانونی و نامشروع می‌داند.
هنیه تاکید کرد که دومین واقعیت وحدت ملت فلسطین در خندق مبارزه و مقاومت است و سومین مورد هم اینکه مقاومت گزینه‌ای راهبردی برای آزادسازی این سرزمین و کوتاه‌ترین راه برای بیرون راندن اشغالگران، بازپس‌گیری حقوق سلب شده و بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین خود است.
وی بر پایبندی جنبش متبوعش به این وحدت در کنار دیگر گروه‌های فلسطینی و شراکت در میدان مقاومت و رویارویی با رژیم اشغالگر تاکید کرد و گفت مقاومت امروز سپری برای حمایت از ملت فلسطین است و به تقویت خود جهت به سرانجام رساندن پروژه آزادسازی فلسطین ادامه می‌دهد.
اسماعیل هنیه خاطرنشان کرد که مثلث طلایی مقاومت، وحدت و هویت و جانفشانی‌های ساکنان بیتا همانند غزه و قدس بیانگر این است که رژیم اشغالگر در این سرزمین جایی ندارد و ملت فلسطین در هر جایی با تکیه بر وحدت و مقاومت، قادر به ریشه‌کن کردن اشغالگران است.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.