تست کرونای پسر بولسونارو در بازگشت از نیویورک و پس از شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل مثبت شده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، ادواردو بولسونارو پسر ۳۷ ساله ژایر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل سومین عضو هیات این کشور در مجمع عمومی سازمان ملل بود که تست کرونایش مثبت شده است.
این جوان ۳۷ ساله در توئیتی اعلام کرد که حالش خوب است و بدون اشاره به اینکه از چه روش‌های درمانی استفاده می‌کند، گفته که درمانش را آغاز کرده است.
وی گفت: ما می‌دانیم که واکسن‌ها سریعتر از حالت معمول تولید شده‌اند. من اولین دوز واکسن فایزر را دریافت کردم و به کووید مبتلا شدم. آیا این بدان معنا نیست که واکسیناسیون بی معنی است؟ نه. اما بر این باورم که این یک بحث دیگر علیه پاسپورت سلامت است.
تست کرونای وزیر بهداشت برزیل نیز روز سه شنبه و پس از حضور در مجمع عمومی سازمن ملل مثبت شد و وی مجبور شد تا در هتلی در نیویورک قرنطینه شود.
رئیس جمهوری برزیل سخنرانی خود را در مجمع عمومی با یکسری اظهارات گمراه کننده یا نادرست مربوط به همه‌گیری کرونا آغاز کرد و گفته که آخرین برزیلی خواهد بود که واکسن می‌زند.
وی همچنین در کشورش به دلیل نوع و نحوه رسیدگی به کرونا به شدت مورد انتقاد است؛ در برزیل ۶۰۰ هزار تن بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.