وزارت خارجه فلسطین جنایت‌های مربوط به اعدام‌های میدانی در شهر قدس و جنین توسط رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، وزارت خارجه فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، این وزارتخانه با عبارات و الفاظ شدیداللحنی جنایت‌های مربوط به اعدام‌های میدانی در صبح امروز یکشنبه در شهر قدس و جنین توسط نیروهای رژیم اشغالگر را محکوم می‌کند که در نتیجه آن چندین تن از شهروندان فلسطینی شهید و زخمی و چندین تن نیز بازداشت شدند.
وزارت خارجه فلسطین این عملیات رژیم اشغالگر را ادامه سلسله نقض‌ها، جنایت‌ها و اعدامهای ادامه‌دار در حق شهروندان فلسطینی دانست که به سطح جنایت جنگی و جنایت‌های ضد بشریت رسیده و بخش جدایی‌ناپذیر از جنایت پاکسازی قومی است که دولت‌های اسرائیلی به صورت پیاپی در چارچوب جنگ علنی خود علیه موجودیت فلسطینی مرتکب می‌شوند.
این وزارتخانه همچنین اعلام کرد، این عملیات صهیونیست‌ها همچنین بیانگر مواضع و اظهارات مسؤولان اسرائیلی برای اشاعه فرهنگ نفرت، نژادپرستی، اشغالگری و خصومت علیه ملت فلسطین و انکار و نقض حقوق عادلانه و مشروع آن است.
وزارت خارجه فلسطین، دولت اسرائیل و شاخه‌های مختلف آن را مسؤول کامل این صبح خونین و جنایت‌های مرتکب شده توسط نیروهای رژیم اشغالگر دانست.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.