رئیس سازمان «حشد شعبی» در سخنانی تصریح کرد که نیروهای این گروه مقاومتی در تأمین امنیت زیارت میلیون اربعین حسینی نقش مهمی را ایفاء کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، «فالح الفیاض» رئیس سازمان حشد شعبی سخنانی را در خصوص نقش آفرینی نیروهای این گروه مقاومتی در تأمین امنیت زیارت میلیونی اربعین حسینی مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، رئیس سازمان حشد شعبی عراق در این زمینه تصریح کرد: واقعیت آن است که نیروهای حشد شعبی در عرصه تأمین امنیت زیارت میلیونی اربعین حسینی نقش مهم و بسزایی را ایفا کردند.
پیشتر نیز «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر عراق در نشستی با حضور فرماندهان امنیتی کربلا بر لزوم محافظت از زائران اربعین حسینی و تأمین امنیت آنها تاکید کرده و گفته بود: خدمت به زائران یک تکلیف بزرگ است.
چندی پیش نیز «علی الهاشمی» فرماندهی ستاد عملیات کربلا اعلام کرد که ده‌ها هزار نیرو از ارتش، پلیس، حشد شعبی و ادارات اطلاعات عراق برای تأمین امنیت مراسم اربعین حسینی مشارکت دارند.
از سوی دیگر «احمد الزوینی» فرمانده پلیس کربلا از آغاز اجرای طرح امنیتی در استان کربلا خبر داده بود. در همین ارتباط وی گفته بود: میلیون‌ها زائر در سایه تلاش‌های امنیتی و اطلاعاتی بسیار گسترده زیارت اربعین را به جای آوردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *