نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل دم از صلح طلبی این رژیم زد!
به گزارش ایسنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این سخنان از دو معظل پیش روی جامعه انسانی یاد کرد که شامل بیماری کووید 19 و جهان چند قطبی شده است.
به گفته وی “در جهان قطبی شده ما شاهد ایجاد چپ و راست هستیم و کشورهای جهان هر یک خود را در قالب یکی از جناح‌ها قرار می‌دهند و جامعه‌ای که خود را در این قطبی‌سازی قرار دهد، دچار فروپاشی می‌شود.”
نخست وزیر این رژیم هم‌چنین با تمجید از دستاوردهای دولتش در مقابله با بیماری کووید، از سیاست‌هایی یاد کرد که با اجرای آنها توانستند بر گسترش این بیماری فائق آیند؛ از جمله استفاده از دوز سوم واکسیناسیون.
وی سپس وارد مسائل سیاسی شده و گفت که دولتش در محاصره حزب‌الله، شبه‌نظامیان شیعه و حماس است که هر سه مورد حمایت ایران و هدفشان نابودی این رژیم است.
نخست وزیر صهیونیست‌ها با ایراد و تکرار اتهامات خود علیه ایران، برنامه هسته‌ای ایران را دارای ماهیت نظامی خواند که در حال رسیدن به نقطه‌ای بی برگشت است.
وی از روابط دولتش با کشورهای عربی و عادی سازی‌های صورت گرفته در این زمینه سخن گفت و اظهار داشت این عادی‌سازی‌های ادامه خواهد داشت.
بنت از آمریکا به عنوان “دوست بزرگ اسرائیل” یاد کرد و اظهار داشت این دوستان در خاورمیانه در حال زیاد شدن هستند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی این رژیم را “تنها دموکراسی خاورمیانه” خواند و اجلاس “دوربان” و مصوبه‌اش در محکومیت اشغالگری رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
انتهای پیام

اسرائیل 25 سال دیگر را نخواهد دید
مثل سگ این رژیم تروریستی از ایران میترسه به مردمش توصیه میکنم هر چه زودتر به پاتاگونیای آرژانتین فرار کنن
تمام سیاستمداران صلح طلب میدانند،که رژیم کودک کش صهیونیست،درمنطقه به دنبال تنها چیزی که نیست،صلح است.ضمن اینکه،آژانس اتمی وهیچ بازرسی تا کنون اجازه نداشته که از تاسیسات اتمی اسرائیل بازدیدکند،وجالب اینجاست که هیچ عضویتی هم در آژانس ندارد.#جهانی بازرسان انرژی اتمی،،، از تاسیسات اتمی اسراییل بازدیدکنید..

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.