سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده صبح دوشنبه به وقت محلی از ابتلای خود به بیماری کووید -۱۹ خبر داد و گفت که به مدت ده روز در قرنطینه خواهد ماند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز دوشنبه در یک پیام توئیتری اعلام کرد که «بعد از مشاهده علائم [کووید -۱۹] برای اولین بار در صبح دوشنبه، مورد آزمایش قرار گرفته که جواب آن مثبت بوده و از این رو ظرف ده روز آینده در قرنطینه خواهد بود».
وی با بیان اینکه حال عمومی‌اش چندان مساعد نیست، از اینکه به خاطر تزریق واکسن در برابر نوع شدید این بیماری مصونیت دارد، اظهار رضایت کرد.
«جالینا پورتر» معاون پرایس اندکی پس از اعلام این خبر اظهار داشت که تست کرونای «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه ایالات متحده که صبح دوشنبه به وقت محلی انجام شد، منفی بوده و اینکه سایر اعضای تیم وزارت خارجه که با پرایس در ارتباط نزدیک بوده‌اند، هیچ‌گونه علائمی از ابتلا به این بیماری را نشان نداده‌اند.
شایان ذکر است که ند پرایس که از بیستم ژانویه ۲۰۲۱ عهده دار سمت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا است، سابقه فعالیت در سازمان سیا (آژانس اطلاعات مرکزی- CIA) در سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۷ را در کارنامه خود دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.