رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از تصمیم حزب اپوزیسیون کارگر انگلیس مبنی بر اینکه در صورت تشکیل دولت، رژیم صهیونیستی را تحریم و خواستار به رسمیت شناختن فوری کشور فلسطین می شود، استقبال کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت صدی البلد، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت، این تصمیم پیامی به دولت رژیم صهیونیستی است که جهان دیگر تداوم این اشغالگری را نمی پذیرد و در حال برداشتن گامهایی برای محاصره این اشغالگر، عزل و مجازات اوست.
وی افزود، چنین تصمیماتی پیامی امیدبخش به ملت فلسطین و حمایت از حقوق این ملت نیز بوده و تاکیدی بر این امر است که این اشغالگری هرچقدر هم طولانی شده باشد پایانش نزدیک شده است.
اعضای حزب کارگر انگلیس در کنفرانس سالانه خود با اکثریت قاطع به تصمیم محکومیت نکبت مستمر در فلسطین، حمله نظامی رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی، اخراج اهالی محله الشیخ جراح و جنگ این رژیم علیه نوار غزه رای دادند. آنها از تحقیق دادگاه لاهه درمورد جنایت های رژیم صهیونیستی نیز استقبال کردند.
این حزب با اشاره به نتیجه کنفرانس سندیکاهای کارگران در سال ۲۰۲۰ که شهرک سازی رژیم صهیونیستی را بخشی از جنایت آپارتاید این رژیم در اراضی اشغالی دانسته است، از تمانی سندیکاهای کارگران در اروپا و سراسر دنیا خواست به کمپین بین المللی توقف الحاق اراضی و پایان یافتن نظام آپارتاید بپیوندند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.