نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با صهیونیستها مدعی شد که وی در دیدار خود با رئیس جمهور آمریکا از مواضع این رژیم در قبال ساخت و ساز های بیشتر کوتاه نیامده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسرائیل، «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا به سرکرده های شهرک نشینان گفت که وی در دیدارش با «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا در ماه آگوست، در مورد برنامه هسته ای ایران، بازگشایی کنسولگری فلسطین در قدس شرقی و کاهش شهرک سازی های این رژیم، مخالفت کرده است.
وی در همین زمینه مدعی شد: من به بایدن سه بار نه گفتم!
بنت ادامه داد: یکبار در مورد مسئله ایران، اما نمی توانم دقیقا به شما بگویم که آنها چه چیزی درخواست کردند و من گفتم نه. بار دوم در مورد کنسولگری فلسطین در قدس بود؛ این اتفاق نخواهد افتاد. و بار سوم در مورد کاهش شهرک سازی بود.
بنت ادامه داد: ما می دانیم دموکرات ها چه می گویند. (آنها می گویند) شهرک سازی ها غیرقانونی است و چیزهایی از این دست. به من گفتند کمتر بساز. دوستان، شما می دانید که من از کجا آمده ام. من به شما متعهد هستم همانطور که بودم و خواهم بود.
بنت این اظهارات را در حالی بیان می کند که ویدئوی چرت زدن جو بایدن در دیدار با وی، هنگامی که او از آغاز شدن فصلی دیگر در روابط دوستانه واشنگتن- تل آویو صحبت می کند، وی را مضحکه عام و خاص کرده است، به طوری که بنت از نیش و کنایه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر سابق این رژیم نیز در امان نمانده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.