حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای حمله اخیرا رژیم صهیونیستی به جنین در کرانه باختری و شهادت 5 فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست و همچنین برگزاری نشست عادی سازی‌روابط با رژیم صهیونیستی در اربیل را محکوم کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، حزب‌الله لبنان شامگاه دوشنبه با صدور بیانیه‌ای حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین و مناطق مختلف کرانه باختری را محکوم کرد و گفت که این تجاوزات خود کاملا گویای سیاست نیرنگ و جنایت رژیم است.
حزب‌الله لبنان اعلام کرد که مقاومت، هشیاری و بیداری فلسطین و پاسخ قهرمانانه فلسطینیان به تهاجم دشمن و تحمیل تلفات زیاد به صهیونیست‌ها را تمجید می‌کند.
گروه مقاومت لبنان در ادامه بیانیه خود برگزاری کنفرانس عادی سازی روابط عراق با رژیم صهیونیستی در اربیل (مرکز منطقه کردستان عراق) را محکوم کرد و گفت که این یک تلاش ناموفق برای ترویج «فرهنگ گفت‌وگو با دشمن» بود.
در این بیانیه آمده است: ما از مواضع رسمی، سیاسی، مردمی و مذهبی که به شدت هر نوع عادی سازی با دشمن را رد می‌کند، استقبال می‌کنیم.
حزب‌الله همچنین از حکم جلب شرکت‌کنندگان در نشست عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها استقبال کرد و گفت: ما از اقدامات قضایی عراق که سازشگران را مجرم شناخته است، قدردانی می‌کنیم و این نشان دهنده آگاهی متمایز مردم عراق و احزاب سیاسی این کشور است.
در پایان بیانیه حزب‌الله از استقامت و مواضع ثابت مردم عراق در حمایت از مردم فلسطین و هدف عادلانه آنها تقدیر و تمجید شد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *