یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که هدف اشغالگران از اقدامات ضد فلسطینی در کرانه باختری، پیشگیری از قیام دوباره مردم و تحریک روحیه مبارزاتی آنان در این منطقه است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شامگاه سه شنبه در سخنانی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی به دنبال آن است تا اعتبار از دست رفته خود را پس از شکست در عملیات فلسطینی «سیف القدس» بار دیگر بازگرداند.
او گفت: «صهیونیست‌ها متوجه شدند که به آنان اجازه داده نمی‌شود به اتحاد فلسطینیان چه در کرانه باختری و چه در غزه ضربه‌ای وارد کنند».
البطش در ادامه توضیح داد: «هدف اشغالگران از اجرای عملیات‌های متعدد ضد فلسطینی در کرانه باختری پیشگیری از قیام دوباره مردم و تحریک روحیه مبارزاتی آنان در این منطقه است».
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: «اکنون روحیه قابل ملاحظه‌ای میان فلسطینیانِ کرانه باختری شکل گرفته است که البته صهیونیست‌ها به دنبال تضعیف آن هستند. جنین و کرانه باختری در صورت بروز هرگونه تجاوزی از سوی دشمن، تنها نخواهند ماند».
این عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی همچنین اشاره کرد که افشای هویت رئیس جدید شاباک (سازمان اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی) توسط سربازان مقاومت بدان معناست که او دیگر کارایی ندارد. به نوعی او از حالا به بعد به عنوان یک سیاستمدار در راستای عادی سازی روابط به کار خواهد آمد.
وی در پایان با اشاره به عملیات فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان فوق امنیتی جلبوع تصریح کرد که این عملیات منحصر به فرد نشانه‌ای از قیامِ در شرف وقوع مردم فلسطین در کرانه باختری است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.