خانواده نزار بنات، فعال فلسطینی نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان را به تعرض به اعضای این خانواده و تلاش برای ترساندن آنها متهم کرده و تعلیق مشارکت تیم حقوقی‌اش در جلسات محاکمه متهمان قتل نزار را اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، خانواده بنات در بیانیه‌ای اعلام کرد: گروهی از نیروهای وابسته به دستگاه‌های تشکیلات خودگردان فلسطین، حسین مجدی بنات، همراه نزار را با خشونت در همان منزلی که نزار در آن به قتل رسید، بازداشت کردند، در اینجا این سوال مطرح است که این نیروها زمان تیراندازی به منزل نزار و تهدید همسر و فرزندانش کجا بودند؟
در ادامه این بیانیه آمده است: در نتیجه عملکرد این نیروها که به گمراه‌سازی، تعلل، وقت‌کشی و اعمال فشار بر خانواده بنات و آزار رساندن به آنها ادامه می‌دهند، ما تعلیق مشارکت و حضور غاندی الربعی، نماینده خانواده بنات و تمامی اعضای تیم حقوقی خود در جلسات محاکمه را اعلام می‌کنیم.
خانواده بنات در ادامه محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را مسؤول کامل و مستقیم حفظ سلامت و جان حسین مجدی بنات دانست و تهدید کرد که پرونده کیفری ترور نزار بنات را در تمامی رسانه‌ها، سفارت‌خانه‌ها و نهادهای داخلی و بین‌المللی حقوق بشر منتشر می‌کند.
تشکیلات خودگردان فلسطین عصر دوشنبه محاکمه ۱۴ تن از اعضای دستگاه‌های امنیتی فلسطین را به اتهام مشارکت در قتل نزار بنات در منزلش در شهر الخلیل در تاریخ ۲۴ ژوئن گذشته آغاز کرد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.