منابع آمریکایی اعلام کردند، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور اسرائیل و فلسطین در دفتر امور خاور نزدیک وزارت امور خارجه طی روزهای آتی عازم اراضی اشغالی خواهد شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی«معا»، سایت آمریکایی «اکسیوس» گزارش داد، هادی عمرو، مسئول امور فلسطینیان و اسرائیلی‌ها روز دوشنبه هفته آتی به منظور برگزاری نشست‌هایی با مقامات دو طرف به اراضی اشغالی سفر خواهد کرد.
این در حالی است که یک دختر و پسر جوان فلسطینی بامداد امروز (پنجشنبه) به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی به شهادت رسیدند.
به گزارش  ایسنا، منابع محلی اعلام کردند که “علاء ناصر زیود” جوان فلسطینی بامداد امروز در درگیری مسلحانه با نظامیان اسرائیلی در جنین به شهادت رسید. در حمله نظامیان اسرائیلی به شهرک “برفین” در غرب “جنین” دو تن دیگر نیز زخمی شدند.
طبق گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، “اسراء خزیمیه” دختر جوان ۳۰ ساله فلسطینی نیز در نزدیکی باب السلسله در قدس اشغالی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.
شاهدان عینی تاکید کردند که نظامیان صهیونیست به سمت این دختر جوان در نزدیکی باب السلسله در مجاورت مسجد الاقصی آتش گشودند.
رژیم صهیونیستی مدعی شده که این دختر جوان قصد حمله به نظامیان اسرائیلی را داشته است.
در حملات بامداد امروز نظامیان اسرائیلی به جنین و قدس اشغالی چندین تن هم بازداشت شدند.
همچنین جوانی فلسطینی ظهر امروز (پنجشنبه) در شرق اردوگاه “البریج” در مرکز نوار غزه به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی به شهادت رسید.
وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که “محمد محمد عبدالکریم عمار”، شهروند ۴۱ ساله فلسطینی در شرق اردوگاه “البریج” از ناحیه گردن هدف گلوله نظامیان اسرائیلی قرار گرفت و به شهادت رسید.
این جوان فلسطینی بلافاصله به شهادت رسیده و جسد وی به بیمارستان “شهدای الاقصی” در شهر “دیر البلح” انتقال داده شد.
لازم به ذکر است که این سومین شهید امروز (پنجشنبه) به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی است.
 
 انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.