روزنامه اسرائیل الیوم از مشارکت رژیم صهیونیستی در نمایشگاه بین المللی اکسپو در دبی خبر داد.
به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت، این نخستین بار است که رژیم صهیونیستی در رویدادی با این مقیاس بزرگ در یک کشور عربی شرکت می کند.
رژیم صهیونیستی قبلا هم در نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۵ در میلان ایتالیا شرکت کرده بود.
اسرائیل الیوم نوشت، غرفه رژیم صهیونیستی در این نمایشگاه که به عنوان یک غرفه باز طراحی شده است، “چادر خاورمیانه‌ای را در سنت مهمان نوازی” شبیه سازی کرده است. طراحان صهیونیستی مدل “چادر خاورمیانه” را ارائه کردند تا این تصور را به وجود آورند که عوامل مشترک بیش از تفاوت‌ها هستند، به ویژه اینکه این اولین ملاقات مستقیم بازدیدکنندگان با رژیم صهیونیستی است.
نمایشگاه “اکسپو” در دبی که بزرگترین نمایشگاه در جهان محسوب می‌شود روز پنجشنبه آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا پایان مارس ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت.
نمایشگاه بین المللی اکسپو هر پنج سال یکبار به مدت ۶ ماه برگزار می‌شود که آخرین آن در سال ۲۰۱۵ در شهر میلان ایتالیا بود.
در این نمایشگاه که از اواسط قرن نوزدهم در شهرها کشورهای مختلف برگزار می‌شود هر کشوری دستاوردهای تکنولوژیکی، علمی، کشاورزی و فرهنگی خود را ارائه می‌دهد.
نمایشگاهِ امسال قرار بود یک سال پیش در دبی برگزار شود اما به دلیل همه گیری کرونا به تعویق افتاد.
برگزارکنندگان نمایشگاه اکسپو امیدوار هستند که تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه از اکتبر آینده تا مارس ۲۰۲۲ به ۲۵ میلیون تن برسد.
رژیم صهیونیستی و امارات اواسط سپتامبر ۲۰۲۰ توافقنامه عادی سازی روابط را زیر نظر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در کاخ سفید امضا کردند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.