سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن با انتشار یک پست توئیتری نوشت: مقدمه برقراری هرگونه صلح در یمن توقف تجاوز، لغو محاصره و خروج نیروهای بیگانه و اشغالگر از این کشور است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن امروز پنجشنبه با انتشار یک پست توئیتری اعلام کرد: کسی که به دنبال صلح در یمن است باید تجاوز نظامی را متوقف سازد.
بر اساس این گزارش، عبدالسلام همچنین عنوان کرد: مقدمه برقراری هرگونه صلح در یمن توقف تجاوز، لغو محاصره و خروج نیروهای بیگانه و اشغالگر از این کشور است. یمن تاکنون به هیچ کشوری تجاوز نکرده است و اکنون حق آزادی و استقلال خود را مطالبه می‌کند.
کسی که به دنبال صلح در یمن است باید تجاوز نظامی را متوقف کند
این درحالی است که پیشتر نیز «عبدالعزیز بن حبتور» نخست وزیر دولت نجات ملی یمن با بیان اینکه عربستان سعودی و ائتلاف تحت سرکردگی آن در این کشور متحمل شکست شده اند، گفته بود: عربستان به دنبال راهی برای خروج از یمن است.
صبح امروز نیز «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش «أنصارالله» یمن به اعتراضات مردمی اخیر در جنوب این کشور واکنش نشان داد. وی گفت: جنبش انصارالله از اعتراضات علیه اشغالگران و کسانی که ثروت‌های یمن را غارت می‌کنند، حمایت می‌کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.