۶ اسیر فراری زندان «جلبوع» که رژیم صهیونیستی مجدا آنها را بازداشت کرده است، به ۵ زندان مختلف در فلسطین اشغالی منتقل شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، ۶ اسیر فلسطینی که موفق به فرار از امنیتی‌ترین زندان صهیونیستی یعنی زندان «جلبوع» شدند و پس از چند روز مجدداً دستگیر شدند، اکنون در ۵ زندان مختلف به سر می‌برند.
بر اساس این گزارش، «زکریا الزبیدی» عضو ارشد گردان‌های شهدای الاقصی و جنبش فتح به زندان «ای شل» در بئر السبع، «محمود العارضه» به زندان جلبوع و «مناضل نفیعات» به زندان «ایالون» در رمله منتقل شدند.
در همین حال، ۳ زندانی دیگر یعنی «محمد العارضه»، «یعقوب قادری» و «ایهم کممجی» هر کدام به ترتیب به زندان‌های «شکیما» در عسقلان، «ریمونیم» در «ای فن یهودا»، «اوهلی کیدار» در «بئرالسبع» انتقال پیدا کردند.
منابع خبری هدف از فرستادن این ۶ اسیر فلسطینی به زندان‌های مختلف را جلوگیری از برنامه‌ریزی برای عملیات فرار جدید عنوان کردند. ۶ اسیر فراری زندان جلبوع در سلول‌های انفرادی زندانی هستند.
پیشتر، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تصریح کرده بود: علیرغم بازداشت مجدد قهرمانان تونل آزادی، عملیات فرار آنها از زندان برای همیشه دلیلی قاطع بر پوشالی بودن امنیت دشمن صهیونیستی و ناتوانی این رژیم در برابر عزم و اراده مبارزان فلسطینی خواهد بود.
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: آنچه این ۶ اسیر انجام دادند، یک اقدام جهادی و قهرمانانه و دستاوردی بزرگ بود که مردم فلسطین هیچگاه آن را فراموش نخواهند کرد.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا از بازداشت آخرین اسرای فراری عملیات تونل آزادی به عنوان یک دستاورد یاد کنند. این در حالی است که بازداشت مجدد اسرای تونل آزادی نمی‌تواند بر وجود شکاف گسترده در ساختار امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی سرپوش بگذارد؛ هرچند که صهیونیست‌ها از طریق ابزارهای رسانه‌های خود در حال فرافکنی در این زمینه هستند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.