مردم بحرین امروز پنجشنبه در اعتراض به سفر یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به این کشور و توافق خفت بار عادی سازی روابط با تل آویو دست به تظاهرات زدند.
به گزارش ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، تظاهرکنندگان پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن شعارهایی در محکومیت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و حمایت از فلسطین نوشته شده بود.
جنبش ابتکار ملی بحرین علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نیز طی بیانیه ای ضمن محکوم کردن سفر لاپید به این کشور، تاکید  کرد که رژیم اشغالگر دست به انواع و اقسام جنایت در حق ملت فلسطین می زند و اراضی آنان را مصادره، خانه هایشان را تخریب و ساکنان آن را آواره و بی سرپناه می کند و در پی یهودی سازی شهرها و مناطق فلسطینی به ویژه قدس و مسجد الاقصی است.
در این بیانیه آمده که ملت بحرین به هیچ وجه از سفر این جنایتکار اسرائیلی استقبال نمی کند. این بیانیه می افزاید که مسئله فلسطین کانون قطب نمای نزاع با دشمن صهیونیستی است.

جنبش مذکور خواستار توقف فوری عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی که جنجری از پشت به ملت فلسطین است، شد و اقشار مختلف جامعه بحرین را به مخالفت با این توافق ننگین و ادامه حمایت از ملت فلسطین فراخواند.

لازم به ذکر است که یائیر لاپید امروز پنجشنبه طی اولین سفر رسمی خود به بحرین وارد منامه شد. لاپید قرار است سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین و خط پرواز مستقیم بین منامه و تل آویو را افتتاح کند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.