نخست وزیر انگلیس در پاسخ به انتقادات مطرح شده علیه دولت وی برای اخراج کارگران اروپایی از خاک کشورش، گفت که به هیچ وجه زیر بار تامین کارگر خارجی در قالب برنامه مهاجرت نخواهد رفت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، در ادامه بحران سوخت در انگلیس، «بوریس جانسون» نخست وزیر این کشور در پاسخ به انتقادات مطرح شده علیه دولت وی برای بیرون راندن رانندگان کامیون اتحادیه اروپا از خاک انگلیس، گفت که به هیچ وجه برای حل بحران سوخت و کمبود مواد غذایی ناشی از تضعیف ناوگان حمل و نقل، زیر بار آنچه وی «مهاجرت کنترل نشده» خواند، نخواهد رفت.
بر اساس این گزارش، نخست وزیر انگلیس که این سخنان را در آغاز جلسه مشترک امروز خود با اعضای حزب محافظه کار مطرح می‌کرد، با بیان اینکه کشورش در حال تعدیل و تنظیم مقررات جدید مربوط به مهاجرت است، از تصمیم خود برای بیرون راندن بسیاری از کارگران شهروند کشورهای اتحادیه اروپا از خاک انگلیس دفاع کرد.
این در حالیست که گفته می‌شود بحران سوخت در انگلیس ناشی از کمبود ۹۰ الی ۱۰۰ هزار راننده کامیون در این کشور است که پیش از خروج لندن از اتحادیه اروپا، این تعداد راننده از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تأمین می‌شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.