یک اسیر فلسطینی که چندی پیش از زندان فوق امنیتی جلبوع به همراه ۵ تن دیگر از یارانش فرار کرده بود در اعتراض به شرایط اسف بار زندان دست به اعتصاب غذا زد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «محمد العارضه» اسیر فلسطینی که چندی پیش از زندان فوق امنیتی جلبوع به همراه ۵ تن دیگر از یارانش فرار کرده بود در اعتراض به شرایط اسف بار زندان و مجازات‌های اعمال شده بر او و همراهانش دست به اعتصاب غذا زد.
بر اساس این گزارش، «کریم اجوره» یکی از وکلای کمیته امور اسرای فلسطینی در این رابطه تاکید کرد: «به حکم دادگاه رژیم صهیونیستی و مجازات‌های اعمال شده از سوی زندان عسقلان العارضه در سلولی بدون تهویه هوا و تحت مراقبت دوربین‌ها زندانی شده است.»
به گفته وکیل المعارضه مجازات‌های متعددی علیه این اسیر فلسطینی اعمال شده که از مهم‌ترین آنها می‌توان به ۱۴ روز حبس در زندان انفرادی بدون حق همراه داشتن وسیله شخصی حتی وسایل خواب، ممنوع الملاقات شدن به مدت ۲ ماه و جرایم نقدی اشاره کرد.
هنوز از سوی وکیل محمد العارضه اطلاعاتی درباره واکنش مقامات زندان رژیم صهیونیستی و یا اینکه حداقل چند روز این اعتصاب غذا به طول می‌انجامد، منتشر نشده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.