کمیساریای عالی انتخابات عراق اعلام کرد که نتایج اولیه انتخابات پارلمانی روز یکشنبه این کشور در ساعت ۳ بعد از ظهر دوشنبه اعلام خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسله، کمیساریای عالی انتخابات عراق از اعلام نتایج انتخابات پارلمانی روز یکشنبه این کشور در بعد از ظهر دوشنبه خبر داد.
بر اساس این گزارش، کمیساریای انتخابات عراق اعلام کرد که نتایج انتخابات پارلمانی روز یکشنبه این کشور در ساعت ۳ بعد از ظهر امروز اعلام خواهد شد.
این در حالی است که رئیس کمیته عالی امنیت انتخابات عراق پیش از این از موفقیت آمیز بودن طرح امنیتی ویژه انتخابات در این کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سومریه، رئیس کمیته عالی امنیت انتخابات عراق از موفقیت آمیز بودن طرح امنیتی ویژه انتخابات در این کشور خبر داد.
بر اساس این گزارش، «عبدالامیر الشمری» با اعلام این خبر، گفت: نیروهای امنیتی بار دیگر ثابت کردند که به مسئولیت‌های خود عمل می‌کنند.
وی افزود: کمیساریای عالی انتخابات و نهادهای امنیتی-نظامی مختلف به موفقیت تدابیر امنیتی اهتمام زیادی داشتند.
الشمری همچنین تاکید کرد که این موفقیت بدون پشتیبانی و حمایت خوب مرجعیت عالیقدر محقق نمی‌شد.
از سوی دیگر، شبکه روسیا الیوم به نقل از یک منبع دولتی عراق میزان مشارکت در انتخابات روز یکشنبه این کشور را ۴۳ درصد اعلام کرد.
این منبع گفت: مشارکت در انتخابات با توجه به پیش بینی‌های دولت مثبت بود و به ۳۳ تا ۴۴ درصد رسید.
وی همچنین افزود که کمیساریای انتخابات عراق این نتیجه را متعاقباً اعلام خواهد کرد.
گفتنی است که انتخابات پارلمانی عراق روز یکشنبه برگزار گردید و مردم این کشور برای انتخاب نمایندگان خود در پارلمان پای صندوق‌های رأی رفتند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *