ارتش رژیم صهیونیستی در جریان درگیری‌هایی که در دو شهر قدس و رام الله رخ داد، دو کودک را زخمی و ۴ فلسطینی دیگر را بازداشت کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، شبکه عبری زبان «کان» گزارش داد، یکی از نیروهای ارتش رژیم اشغالگر به سمت یک کودک فلسطینی در نزدیکی شهرک «سلواد» در شرق «رام الله» در مرکز کرانه باختری که به سمت آن سنگ پرتاب کرده بود، شلیک کرد که در نتیجه آن این کودک از ناحیه پا زخمی شد.
رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند، این شخص مجروح، یک کودک ۱۵ ساله فلسطینی است که پس از تیراندازی به سمت وی با آمبولانسی اسرائیلی به مکان نامشخصی منتقل شد و نیروهای رژیم صهیونیستی به آمبولانس فلسطینی اجازه انتقال به بیمارستان یا معالجه وی را ندادند.
در منطقه «باب العامود» در مرکز قدس اشغالی نیز یک کودک ۱۴ ساله فلسطینی در نتیجه پرتاب بمب صوتی صهیونیست‌ها در جریان درگیری با جوانان فلسطینی زخمی شد.
هلال احمر فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که کادر این مرکز این کودک ۱۴ ساله فلسطینی که در منطقه «باب العامود» از ناحیه پا زخمی شده بود به بیمارستان منتقل کردند.
شاهدان عینی اعلام کردند، نیروهای ارتش رژیم اشغالگر در جریان درگیری‌ها در باب العامود دست کم یک جوان فلسطینی را بازداشت کردند.
در همین رابطه، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در جریان درگیری‌ها در دو شهرک «سلوان» و «الطور» در مرکز شهر قدس اشغالی سه فلسطینی را بازداشت کردند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *