به دنبال یورش گسترده نظامیان رژیم صهیونیستی به قدس اشغالی طی بامداد امروز دوشنبه ۷ فلسطینی بدون تفهیم اتهام بازداشت شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه شهروندان فلسطینی در نقاط مختلف اراضی اشغالی ادامه دارد. صهیونیستها بامداد امروز به قدس اشغالی یورش بردند.
بر اساس این گزارش، به دنبال یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به قدس اشغالی درگیری های شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت. به دنبال این درگیری ها ۷ فلسطینی بدون تفهیم اتهام بازداشت شدند.
این درحالی است که پیشتر پایگاه «عربی ۲۱» در مطلبی اعلام کرد: درگیری ها میان نظامیان صهیونیست و شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ طی هفته های اخیر تشدید شده است. این اوضاع بحرانی، نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی را مجبور کرده است تا با مشارکت نیروهای پلیس برای اولین بار اقدام به برگزاری مانور مقابله با شورش های شهری، کند.
این پایگاه افزود: در واقع رژیم صهیونیستی نگران خیزش بی سابقه ساکنان اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ است. نهادهای امنیتی به مقامات سیاسی و فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که آنها باید خود را برای درگیری های شدیدتر در اراضی سال ۱۹۴۸ آماده سازند. لذا نظامیان صهیونیست در اراضی مذکور به حالت آماده باش درآمده اند.
عربی ۲۱ ادامه داد: پس از جنگ ۱۲ روزه علیه غزه که ۶ ماه پیش اتفاق افتاد، اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ شاهد خیزش مردمی در حمایت از فلسطینیان ساکن نوارغزه بود. اکنون نیز نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی وقوع یک خیزش مجدد در این اراضی را بعید نمی دانند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *