مردم مغرب در اعتراض به سفر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به «رباط» دست به برگزاری تظاهرات در نقاط مختلف زدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، مردم مغرب در اعتراض به سفر «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به شهر رباط دست به برگزاری تظاهرات زدند. منابع رسانه ای اعلام کردند که این تظاهرات در نقاط مختلف برگزار شده است.
بر اساس این گزارش، مغربی ها در جریان تظاهرات مذکور با سر دادن شعارهایی سفر بنی گانتز به رباط را به شدت محکوم کردند. تظاهرات کنندگان خواستار قطع روابط مغرب با رژیم صهیونیستی شدند.
روز گذشته نیز کمیته های مقاومت فلسطین به سفر گانتز به مغرب واکنش نشان داده بودند. در بیانیه کمیته‌های مقاومت فلسطین آمده است: گانتز یک جنایتکار جنگی بوده و سفر او به مغرب محکوم است. استقبال از گانتز توسط مقامات مغرب اوج فروپاشی ارزش‌های اخلاقی نزد آنها را به نمایش گذاشت.
این بیانیه همچنین می‌افزاید: گانتز کسی است که زنان و کودکان فلسطینی را به قتل رسانده و هم اکنون نیز به کشتار فلسطینیان ادامه می‌دهد. به نظر می‌رسد که مغرب خود را گرفتار جنایت عادی سازی ذلت بار روابط با صهیونیست‌ها کرده است.
کمیته‌های مقاومت فلسطین در ادامه از مردم مغرب خواسته اند تا با صدای بلند ضمن محکوم کردن سفر گانتز به کشورشان، حمایت خود از مسأله فلسطین را اعلام کنند. گفتنی است، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سه شنبه شب وارد رباط شده بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *