وزارت دفاع عراق اعلام کرد، در یک حمله هوایی و عملیات پاکسازی زمینی در صحرای استان الانبار واقع در غرب این کشور ۱۰ داعشی به هلاکت رسیدند.
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه عربی۲۱، وزارت دفاع عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که جنگنده‌های اف۱۶ این کشور حمله‌ای را علیه مخفی‌گاه داعشی‌ها در صحرای انبار آغاز کردند که در نتیجه آن شش داعشی کشته شدند.
همچنین این وزارتخانه گزارش داد: گروهی از نیروهای ارتش عراق عملیات پاکسازی را در منطقه هدف قرار گرفته، آغاز کردند و در درگیری‌های مسلحانه‌ای که در این عملیات شکل گرفتند، چهار داعشی کشته شدند.
وزرات دفاع عراق تاکید کرد، جنگنده‌های اف۱۶ مخفی‌گاه داعشی‌ها را پس از رصد آن توسط پهپاد ائتلاف ضد داعش تعیین کرده و هدف قرار دادند.
در چند ماه گذشته حملات شبه‌نظامیانی که گمان می‌رود وابسته به داعش هستند، به ویژه در منطقه واقع در حدفاصل کرکوک و صلاح الدین مشهور به “مثلث مرگ” افزایش یافته‌اند.
همزمان نیروهای عراقی نیز حملات و عملیات‌های پاکسازی نظامی را برای تعقیب و بازداشت داعشی‌ها اجرا می‌کنند.
عراق سال ۲۰۱۷ پیروزی خود بر گروه تروریستی داعش را با بازپس‌گیری تمامی اراضی خود اعلام کرد اما هنوز گروهک‌های وابسته به داعش در مناطق گسترده‌ای در این کشور حضور داشته و گهگاه دست به عملیات‌های خرابکارانه‌ای می‌زنند.
انتهای پیام
عملیات حشدالشّعبی همچنان بطوردائم ومستمر،بایدادامه داشته باشد،نابودشان نکنید،نابودتان خواهندکرد،گفته باشم@!!@.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.