کاخ سفید پیش بینی زمان برگزاری نشست آینده بایدن و پوتین را رد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «جن ساکی»، سخنگوی کاخ سفید در یک نشست خبری گفت که کاخ سفید هیچ اطلاعاتی در اختیار ندارد تا بتواند زمان برگزاری دیدار بعدی «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا و «ولادیمیر پوتین»، همتای روس خود را پیش بینی کند.
ساکی در این ارتباط گفت: من چیزی برای پیش بینی دیدار بعدی دو رئیس جمهور ندارم. همانطور که جیک سالیوان اشاره کرد، ما تازه در حال پایان دادن به دور سوم مذاکرات هستیم و از نظر مراحل بعدی، باید ببینیم که روزهای آینده چگونه خواهند بود.
پیشتر «سرگئی لاوروف»، وزیر خارجه روسیه در سخنانی در واکنش به نشست‌های برگزار شده میان نمایندگان کشورش با هیأت هایی از آمریکا و ناتو در بروکسل و ژنو در روزهای گذشته اعلام کرده بود که ادامه مذاکرات با آمریکا منوط به چگونگی درک واشنگتن و بروکسل از پیشنهادات ما مخصوصاً درباره عدم گسترش ناتو است.
کی یف و شرکای غربی آن ادعا می‌کنند که مسکو در حال برنامه ریزی برای حمله به اوکراین است! مسکو بارها این اتهامات را رد کرده و گفته است که با توجه به افزایش فعالیت نظامی ناتو نزدیک مرزهای روسیه، اقداماتش کاملاً دفاعی بوده و تاکید کرده که این حق را دارد تا نیروهای نظامی خود را در قلمرو این کشور و در راستای منافع امنیت ملی خود جابجا کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.