هزاران شهروند اسرائیلی با تجمع در مقابل مقر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی خواستار سرنگونی دولت وی شدند.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، هزاران نفر از حامیان راست افراطی رژیم صهیونیستی شامگاه پنج‌شنبه تظاهرات گسترده‌ای را در مقابل محل اقامت نفتالی بنت، نخست‌وزیر این رژیم در قدس اشغالی برگزار کردند.
معترضان صهیونیستی به رویکرد دولت در قبال شهرک سازی‌های غیرمجاز در اراضی اشغالی اعتراض کردند.
روزنامه عبری زبان “تایمز آو اسرائیل” در این باره گزارش داد که شماری از نمایندگان کنست (پارلمان رژیم اشغالگر) و مقامات اردوگاه راست این رژیم در این تجمع اعتراضی حضور داشتند.
این تظاهرات به درخواست یوسی داغان، رئیس شورای اقلیم شهرک‌نشینان در شمال کرانه باختری برگزار شد و طی آن معترضان علی‌رغم تمرکز بر موضوع شهرک‌های غیر مجاز رژیم صهیونیستی، پلاکاردهایی را در دست داشتند که بر روی آنها شعارهایی علیه دولت نفتالی بنت نوشته شده بود.
تظاهرات هزاران نفر علیه "دولت شر" نفتالی بنت در قدس اشغالی
طبق این گزارش، معترضان اسرائیلی همچنین نحوه برخورد مقامات و نیروهای رژیم صهیونیستی با تظاهرات بادیه نشینان صحرای “النقب” در جنوب اراضی اشغالی علیه ابتکارعمل جنجالی دولت رژیم صهیونیستی برای همسطح‌سازی اراضی ساکنان این منطقه با ادعای کاشت درخت در این مناطق را محکوم کردند.
بزالل اسموتریچ، رئیس حزب صهیونیست دینی و نماینده کنست در سخنانی در جریان این تجمع اعتراضی از تصمیم دولت برای تخریب چند ساختمان در یک شهرک غیر مجاز در کرانه باختری انتقاد کرد.
معترضان اسرائیلی همچنین دولت نفتالی بنت را “دولت شر” خواندند و خواستار سرنگونی آن شدند.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.