نماینده سازمان ملل در اظهاراتی عوام فریبانه فعالیت های حزب الله را عامل هرگونه درگیری در آینده عنوان کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد روز جمعه نسبت به احتمال آغاز درگیری با حزب الله در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی هشدار داد.
گلعاد اردان نماینده رژیم اشغالگر در سازمان ملل با نشانه رفتن انگشت اتهام به سوی حزب الله فعالیت‌های این جنبش در جنوب لبنان را مسبب ایجاد هرگونه تنش عنوان کرد.
او در دیدار با فرمانده تازه منصوب شده نیروهای سازمان ملل در لبنان اینچنین مدعی شد که اقدامات نظامی حزب الله مسبب ایجاد تنش‌ها در آینده خواهد بود!
اظهار عجیب نماینده رژیم اشغالگر علیه حزب الله در سازمان ملل در حالی است که سال هاست این رژیم بخشی از اراضی جنوبی لبنان را تحت اشغال داشته و به طور پیوسته در مناطق مرزی با این کشور با بکارگیری سلاح‌های سبک و سنگین رزمایش نظامی برگزار می‌کند.
علاوه بر این، جنگنده‌های اسرائیلی هر از گاهی با نقض حریم هوایی مناطق جنوبی لبنان حملاتی را علیه پایتخت سوریه (دمشق) و حومه آن انجام می‌دهند.
با این حال هیچکدام از این گونه اقدامات تنش زا و برهم زننده آرامش ساکنان منطقه از سوی رژیم اسرائیل در سازمان ملل به طور جدی مورد بحث و بررسی قرار نمی‌گیرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari