وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن به شدت انفجار تروریستی در مسجدی در پیشاور پاکستان که به شهادت و زخمی شدن شماری منجر شد، را محکوم کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن به شدت انفجار تروریستی در مسجدی در پیشاور پاکستان که به شهادت و زخمی شدن شماری منجر شد را محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: هدف قرار دادن مراکز دینی و عبادی از سوی عناصر تکفیری با همه ارزشهای دینی و اخلاقی و انسانی مغایرت دارد. این جنایات محکوم و مردود و خطری برای صلح و امنیت بین المللی است.
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن خواستار افزایش تلاشها به منظور پایان دادن به این اقدامات جنایتکارانه و مجازات عاملان، سازمان دهندگان، حامیان مالی آنها و سپردن آنها به چنگال عدالت شد تا به سزای اعمالشان برسند.
در بیانیه وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن به خطرات تکفیری ها مورد حمایت استکبار جهانی با هدف برهم زدن اوضاع و ایجاد فتنه میان امت اسلامی با توجه به تغییرات نقشه نزاعات و ائتلافهای بین المللی اشاره شده است.
وزارت خارجه یمن ضمن ابراز همبستگی با دولت و ملت پاکستان در برابر تکفیریها، به خانواده قربانیان تسلیت گفت و برای زخمی شدگان از خداوند منان شفای عاجل آرزو کرد و اینکه ملت پاکستان از هر گزندی در امان باشد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari