ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت که وظیفه انجام عملیات نظامی ویژه در اوکراین فقط شامل پرسنل نظامی حرفه‌ای می‌شود.
به گزارش ایسنا، به نقل از صدی البلد، پوتین تاکید کرد که سربازان وظیفه ارتش روسیه در عملیات نظامی در اوکراین شرکت نخواهند کرد.
پوتین خطاب به بستگان سربازانی که اکنون در عملیات ویژه نظامی شرکت می‌کنند، گفت: می‌خواهم خطاب به مادران، همسران، خواهران، عروس‌ها و دوستان سربازان و افسران ما که اکنون در حال دفاع از روسیه در جریان عملیات ویژه نظامی هستند، صحبت کنم. من درک می‌کنم که چگونه نگران عزیزان خود هستید. شما می‌توانید به اندازه کل کشور به آنها افتخار کنید و نگران آنها باشید. من می‌خواهم تأکید کنم که سربازان خدمت وظیفه در جنگ شرکت نمی‌کنند و هرگز هم نخواهند کرد. هیچ فراخوانی برای اعزام نیروهای ذخیره وجود نخواهد داشت.»
وی افزود: «وظایف خاص فقط توسط پرسنل نظامی حرفه‌ای انجام می‌شود. من مطمئنم که آنها امنیت و صلح را برای مردم روسیه تضمین می‌کنند.»
پوتین تاکید کرد که عملیات نظامی در اوکراین به اهداف مشخص خود دست می‌یابد.
انتهای پیام
چقدر خوبی تو بابا باریکلا قدرتورو ایرانی ها فقط میدونن حیفی به مولا
خوب پس کم کم داره گندش در میارد..
اهداف مشخص پوتین تجاوزکارفقط ریختن خون ملت بیگناه اوکراین وخراب کردن خانه وکاشانه اونهاست اواره کردن میلیونها اینسان مرگ برتجاوزگر
اشتباهی که ما کردیم جناب پوتین شما نیز مرتکب شدیم حالا طعم تحریم را احساس می‌کنی مردم روسیه عین ما باید نون خالی بخورند
حرفش منطقی
اولا دفاع از روسیه با حمله صورت نمیگیره و روسیه عامل جنایت و حمله به دیگر کشورهاست ثانیا حالا این همه تلفات و ضایعات و تو گل نشستن عملیاتشون نتیجه بکار گیری نیروهای پرفوسیونلشونه !!! خوب خدارو شکر .
عملیات ویژه؟جنگی که نزدیک ۲میلیون آواره و صدها کشته غیر نظامی داشته را داری دفاع میکنی،ای لعنت به سرسپردگی و مزدوری که اینقدر خوار و ذلیل کرده،حیف به اسم دانشجو که رو به اصطلاح خبرگذاریت گذاشتی،
ممکنه از سرباز وظیفه استفاده نکنه چرا که پوتین پدر خوانده گروهای تروریستی چچنی.سوری وترکیه ای ووابسته گان انهاست وراحت از انها استفاده میکند وکرده چون پوتین وهمفکران پوتین معتقد به هیچ قانون ومقرارات جهانی وانسانی نسیتند .
راست که نمی گی توسرتاپات دروغه
حالا اگه ایران بود اول سرباز وظیفه میفرستادن، اخر سر اگه کادر در نمیرفت کادر رو میفرستن
درود بر رییس جمهور فدراسیون روسیه که اینچنین برای جوانان و مردمان سر زمینش ارزش قائل است. که در جنگ پیش روی آنان. از نظامیان کار کشته خود بدون نیاز به نیروی غیر متخصص به مردمش سیگنال آرامش ارسال میکند.
پوتین هم‌‌به اعزراییل‌سلام‌خواهدکردآن‌همه‌غروروتکبربه‌خاک‌خواهدپیوست‌تنهالعنت‌وآه‌ونفرین‌چیزی‌عایدش‌نخواهدشدمثل‌دیگردیکتاتورها.
درود برتو انسان شریف امریکای جنایتکارو ودارودسته اروپایی اش رو که این همه ملت هارو استثماروغارت چپاول کرده اند وچه بدبختی ها که برسر مردم ویتنام خاورمیانه وافریقا ووووو…..آورده اند رو به سزای اعمال ننگین برسون
از سر باز استفا ده نمیکند از پرنسل نظا می حر فهای استفا ده میکند
تو خود شیطانی بی دین افتخار میکنی که داری ادمکشی میکنی انشالله خدا انتقام از تو میگیره
فقط گ…..زیادی میخوره به روزهای پایانی سلام کن.گروکش بدبخت ،ظریف راست می گفت.

source

توسط jahankhabari