وزارت امور خارجه اوکراین می‌گوید نیروهای روسیه مسجدی در شهر بندری ماریوپل در جنوب اوکراین را هدف قرار داده‌اند.
به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، بیش از ۸۰ بزرگسال و کودک از جمله شهروندان ترکیه در این مسجد پناه گرفته‌ بودند.
اوکراین، روسیه را به جلوگیری کردن از خروج مردم از ماریوپل متهم کرده است، جایی که محاصره صدها هزار نفر را به دام انداخته است.
اسم مسجد “سلطان سلیمان و همسرش خرم سلطان” است.
انتهای پیام
الان دلواپسان حامی پوتین کمونیست، یا ساکت هستند یا میان میگن مسجد ضرار بوده!!! .
الان میگن خود اوکراین این کار رو کرده که مظلوم نمایی کنه یا میگن چرا وقتی اسرائیل مساجد رو ویران میکرد اعتراضی نمی کردید؟
جنگ مسجد و کلیسا بیمارستان نداره هرجا زدن یعنی لازم بوده پس نباید ساده انگاری کنید رطبی هم به دین و مذهب نداره توی جنگ شیرینی پخش نمی کنند که.
دوستان چرا کفن نمی پوشند و نمی روند سفارت روسیه را آتش بزنند؟ پوتین که کافر است چون مسلمان نیست و در ضمن مسجد خدا را خراب کرده.
منتظرم ببینم آیا وزارت امور خارجه و ائمه جماعات تجاوز وحشیانه سپاهیان روسیه به مسجد و کشتار مردم بی دفاع را محکوم میکنن یا خیر؟
تصور کن این همه کشور با شخصیت تو دنیا باشه تو سنگ کشورهای کمونیست(بی دین) رو به سینه بزنی
ما در برابرجفا و کشتار مسلمانان ایغور هم ساکت بودیم. این هم یکی دیگه از نشانه های دیپلماسی است.
حداقل ائمه جمعه این رو محکوم کنند
یاد بمباران حرم مقدس امام رضا افتادم ….از تاریخ درس بگیریم . روسها دین و ایمان ندارند
یه اینایی که نظر بر ضد پوتین میدن باید بگم که اولا هنوز معلوم نیست این خبر درست باشه یا نه(اوکراینی ها قبلاً هم میگفتن که یه تانک روسی از رو ماشین یه اوکراینی رد شده و فیلم هم گرفته بودن که بعداً معلوم شد اون تانک مال ارتش اوکراین بوده) دوماً چرا وقتی اسرائیل فلسطینی ها رو قتل عام میکردو مساجد فلسطینی هارو نابود میکرد و به جایش شهرک می‌ساخت و همینطور آمریکای جنایتکار مسلمونای افغانستان رو به خاک و خون میکشد می‌گفتین ما باید به فکر منافع خودمون باشیم ولی الان که همین اتفاق برای چشم آبی ها افتاده یهو نگران حقوق بشر و فلان شدین؟

source

توسط jahankhabari