یک نماینده پارلمان عراق با بیان اینکه هیچ تردیدی در زمینه حضور صهیونیستها در شهر «اربیل» اقلیم کردستان وجود ندارد، گفـت: نخست وزیر عراق باید پاسخگوی حضور موساد در اربیل باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، «احمد الموسوی» عضو فراکسیون الصادقون در پارلمان عراق به عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران علیه مراکز سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در شهر «اربیل» اقلیم کردستان واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، نماینده پارلمان عراق در این خصوص گفت: مصطفی الکاظمی باید پاسخگوی حضور سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل باشد. پارلمان عراق موظف است از الکاظمی و مقامات اقلیم کردستان در مورد حضور موساد توضیح بخواهد.
این مقام عراقی افزود: بیشتر کسانی که برای حاکمیت عراق اشک تمساح می‌ریزند، نگران این بودند که حضور رژیم صهیونیستی در اقلیم کردستان افشا نشود. درخصوص حضور رژیم صهیونیستی در اقلیم کردستان هیچ کس تردیدی ندارد.
وی افزود: رژیم صهیونیستی از ترس به چالش کشیده شدن اقلیم کردستان، نمی‌تواند به بمباران مقر خود اعتراف کند. حضور صهیونیست‌ها در اقلیم کردستان تحت پوشش شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران است.
این مقام عراقی در ادامه اظهاراتش افزود: رژیم صهیونیستی رسماً از جدایی کردستان از عراق حمایت کرد. روابط تل آویو و اقلیم قدیمی است و به قبل از سال ۲۰۰۳ باز می‌گردد. بمباران ایران باعث سردرگمی الکاظمی و دولت اقلیم کردستان شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari