آخرین اخبار از تشدید اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه اسرای فلسطینی حکایت از آن دارد که نظامیان این رژیم به اسرا در زندان «مجدو» یورش برده و آنها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری وفا، سلسله اقدامات خصمانه نظامیان رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی در زندان‌های این رژیم همچنان ادامه دارد. نظامیان صهیونیست به اسرای فلسطینی در زندان مجدو یورش بردند.
بر اساس این گزارش، کمیته امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای ضمن تأیید خبر یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به اسرای فسلطینی در زندان مجدو واقع در اراضی اشغالی، اعلام کرد: صهیونیست‌ها پس از یورش به اسرا اقدام به سرکوب آنها کردند.
این درحالی است که چندی پیش «اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس سخنانی را در خصوص اسرای فلسطینی و وضعیت وخیم آنها در زندان‌های رژیم صهیونیستی مطرح کرد.
عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس با اشاره به تشدید اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی گفت: اسرای فلسطینی برای اعتصاب غذای نامحدود آماده می‌شوند.
وی در ادامه اظهاراتش گفت: مقاومت فلسطین پشتیبان اسرا بوده و اشغالگران را مسئول حفظ جان اسرا می‌داند. این مقام فلسطینی در بخش دیگری از سخنانش عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari