معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: حزب‌الله پشتیبان و حامی ارتش لبنان است و هیچگاه نگفته که جایگزین ارتش لبنان است بلکه ارتش باید به وظایف خود در حفاظت از کشور و آزادسازی اراضی آن عمل کند.
به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان خطاب به کسانی که می‌گویند حاکمیت لبنان را برعهده دارند، تاکید کرد، آیا کسانی که به دستورات آمریکا عمل می‌کنند و برای ایجاد فتنه در کشور پول می‌گیرند و در برابر مقاومتی که اراضی لبنان را آزاد کرد می‌ایستند، به دنبال محافظت از حاکمیت کشور هستند؟ به ما می‌گویند شما چه کاری برای مردم انجام دادید و دولت در حال فروپاشی است. من از شما می پرسم که شما چه کاری کردید؟ ما علیه فساد اعلام جنگ کردیم و تجربه نمایندگی و وزارتی پیشگامی را ارائه کردیم.
معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: سلاح ما جنوب لبنان و بقاع غربی را آزاد کرد و موجب اخراج داعش و النصره گردید و با اسرائیل توازن بازدارندگی ایجاد کرد و اگر سلاح مقاومت نبود لبنان هر روز با تجاوز رژیم صهیونیستی مواجه بود.
شیخ نعیم قاسم ادامه داد: ما به هیچ قیمتی اشغال اراضی خود توسط اسرائیل را نخواهیم پذیرفت و در مقابل توطئه‌ها و طرح‌های آمریکا تسلیم نمی‌شویم.
وی افزود: ما ازجنگ با فساد خبر دادیم و دستاورد ما یک آزمون پارلمانی و وزارتی بوده است. آیا به یاد می‌آورید که در وزارت بهداشت چگونه بیش از ۲۰ هزار تن از حامیان حزب الله در کنار وزیر بهداشت برای مقابله با کرونا گرد هم آمدند و لبنان موفق شد با این ویروس مقابله کند؟
نعیم قاسم در جریان مراسم آغاز کمپین انتخاباتی حزب الله در منطقه البقاع خواستار مشارکت گسترده در انتخابات شد و گفت: ما امروز لیست انتخاباتی را به صورت رسمی اعلام نمی‌کنیم، اما این لیست تقریباً کامل شده است. ما هفته آتی برنامه انتخاباتی خود را اعلام خواهیم کرد و “محمد رعد” رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان آن را اعلام خواهد کرد.
انتهای پیام

source

توسط jahankhabari