کمیته پیگیری اسلامی و ملی مقاومت امروز در بیانیه ای همزمان با برگزاری نشست طرف اسرائیلی و عربی در النقب اعلام کرد که نشست امروز النقب خیانت به آرمان فلسطین است.
کمیته پیگیری امور اسلامی وملی مقاومت در بیانیه ای با محکوم کردن سفر آنتونی بلینکن وزیرخارجه آمریکا به سرزمین های اشغالی و حضور وی در نشست ننگین النقب اعلام کرد که این نشست ننگین خنجری بر پشت ملت فلسطین و آرمان های آن است.
این در حالی است که روز گذشته وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از حضور وزیران خارجه مغرب، مصر، بحرین و امارات به همراه وزیر خارجه آمریکا در نشست شش جانبه در منطقه اشغالی النقب خبر داد.
در بیانیه این کمیته آمده است: برگزاری این نشست با حضور وزیرخارجه آمریکا و برخی از طرف های عربی و با مشارکت رژیم صهیونیستی که اکنون به دولت شهرک سازی تبدیل شده است آن هم در آستانه روز زمین به معنای خیانت به آرمان فلسطین است.
دفتر نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده بود که نشست تاریخی النقب شاهد حضور بلینکن وزیر خارجه آمریکا در کنار عبدالله بن زاید، عبداللطیف الزیانی، ناصر بوریطه و سامح شکری وزیران خارجه امارات، بحرین، مغرب و مصر خواهد بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari