رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در خارج اعلام کرد که روزهای آینده و ماه مبارک رمضان آبستن حوادث غافلگیرکننده‌ای خواهد بود.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در خارج در سخنانی در جریان یک همایش مجازی تحت عنوان «مقاومت ادامه دارد» گفت که عملیات قهرمانانه تل‌آویو حامل پیامی مهم بود و آن اینکه مقاومت راهی صحیح و درست است.
وی در ادامه تصریح کرد: مقاومت در فلسطین از منطقه‌ای به منطقه دیگر و نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود و گاهی شاهد عملیات‌های مقاومتی در غزه، گاهی در کرانه باختری و گاهی در اراضی اشغالی ۴۸ هستیم.
مشعل افزود: ملت فلسطین همچنان رو به پیشرفت است و دشمن صهیونیستی در حالت پسرفت و قهقرا.
وی در ادامه به بحران اوکراین اشاره کرد و گفت: بحران روسیه و اوکراین به ملت ما درس می‌دهد که باید تصمیم بگیریم که چه می‌خواهیم، ​​دیدگاه خود را در میدان تحمیل کنیم و به آنچه درباره ما گفته می‌شود، اهمیت ندهیم.
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در خارج عنوان کرد که نبرد شمشیر قدس پوزه دشمن را به خاک مالید و امید امت به نابودی رژیم اشغالگر را زنده کرد.
وی خاطر نشان کرد که روزهای آینده و ماه مبارک رمضان آبستن حوادث غافلگیرکننده‌ای خواهد بود و مقاومت و پایداری ملت فلسطین به ویژه در قدس و شیخ جراح طرح‌ها و توطئه‌های دشمن را نقش برآب خواهد کرد.
انتهای پیام
" ​​دیدگاه خود را در میدان تحمیل کنیم و به آنچه درباره ما گفته می‌شود، اهمیت ندهیم" .ببینید دکتر خالد چی گفت.لپ مطلب سیاست دنیا رو تو یه جمله گفت بعد بگید عرب فلان و بیسار
درست است: بحران روسیه و اوکراین آشکار می سازد که آمریکا توانست زیر پای روسیه پوست خربزه گذاشته و به باتلاق اوکراین سُرش دهد: تحمیل دیدگاه در میدان عمل!
لپ مطلب یعنی کشتن دوتا کارگر بیگناه اوکراینی !!!
احسنت. باید با مقاومت صهیونیست ها را سر به نیست کنید.
تا چند سال دیگه مردم بدبخت را با این حرفها سرگرم میکنید؟

source

توسط jahankhabari