منابع فلسطینی از شهادت یک زن فلسطینی در بیت لحم خبر داده و اعلام کردند که این زن فلسطینی بر اثر جراحت ناشی از اصابت گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک زن فلسطینی به نام غادة ابراهیم علی العریدی از بیت لحم امروز یکشنبه در نتیجه جراحت ناشی از اصابت گلوله نیروهای رژیم اشغالگر در روستای حوسان واقع در غرب بیت لحم به شهادت رسید.
بر اساس این گزارش، غادة ابراهیم ۴۷ ساله که مادر شش کودک بود، در منطقه المطینه واقع در ورودی شرقی روستای حوسان هدف اصابت گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت.
غاده ابراهیم در حالی به بیمارستان منتقل شد که رگهای پای او پاره شده و خون زیادی از دست داده بود، چرا که نظامیان اسراییلی مانع امدادرسانی به او شده بودند.
از سوی دیگر جنبش جهاد اسلامی اقدام نظامیان صهیونیست مبنی بر به شهادت رساندن این بانوی فلسطینی را محکوم و تأکید کرد که رژیم اشغالگر و سران جنایتکار آن مسئول کامل پیامدهای این جنایت هستند و مبارزان فلسطینی و قهرمانان آن نیز هرگز در برابر این جنایت سکوت نخواهند کرد.
این جنبش تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با استمرار تجاوزات خود و هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی و به ویژه زنان ثابت کرد که فاقد کمترین معیارهای انسانی و اخلاقی است.
جهاد اسلامی همچنین در بیانیه خود بر ضرورت وحدت ملت فلسطین و ضرورت مقابله با رژیم اشغالگر تأکید کرد و افزود که سکوت بین‌المللی و منطقه‌ای در برابر این جنایت وحشیانه، به منزله حمایتی آشکار و تشویق نظامیان تروریست صهیونیستی برای هدف قرار دادن غیرنظامیان است.
از سوی دیگر وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم بازدارندگی خود در شهر جنین را به کلی از دست داده است.
شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از شاول موفاز تاکید کرد که این رژیم به هیچ وجه نمی‌تواند در برابر حوادث و رخدادهای جنین سکوت کند و بازدارندگی این رژیم در این شهر از بین رفته است.
وی گفت که با وجود هشدارهای فراوان نسبت به کشته شدن تعداد زیادی در جنین، چاره‌ای جز حمله به این شهر و انجام یک عملیات نظامی گسترده نیست.
این در حالی است که فلسطین الیوم از وقوع عملیات  ضد صهیونیستی در منطقه صنعتی برکان در غرب کرانه باختری خبر داد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari