عضو دفتر جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به محکومیت عملیات های شهادت طلبانه از سوی سازشکاران، آنرا به مثابه خنجری به ملت فلسطین دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، یوسف الحساینه عضو دفتر جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به محکومیت عملیات شهادت طلبانه در تل آویو از سوی سازشکاران گفت: محکومیت عملیات شهادت طلبانه در تل آویو از سوی تشکیلات خودگردان فلسطینی و برخی سازشکاران عرب و رژیم های منطقه ای که حول محور آنها می چرخند، به مثابه خنجری به ملت فلسطین و امت عربی است.
وی افزود: این همچنین به میراث فرهنگی و ارزشهای ما خدشه وارد می کند.
الحساینه گفت: مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید تا این مجذوب شدگان و مبهوت شدگان این رژیم بیدار و آگاه خواهند شد و کسانی که سراب و توهم به ملتهای خود تحویل دادند به ماهیت خانه عنکبوتی این رژیم در برابر ضربات مقاومت و مبارزان فلسطینی، پی خواهند برد.
گفتنی است که بسیاری از کشورهای سازشکار که در راس آنها ترکیه و امارات قرار دارند و نیز تشکیلات خودگردان فلسطین، عملیات شهادت طلبانه در تل آویو را محکوم کردند که این خشم مردم فلسطین را به همراه داشت و آنرا در راستای حمایت از اشغالگران در ریختن خون ملت فلسطین و پایمال کردن حقوق فلسطینی ها دانستند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari