جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با صدور بیانیه‌ای به شهرک‌نشینان و نظامیان رژیم صهیونیستی در خصوص هرگونه تعرض به مسجدالاقصی هشدار داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جنبش مقاومت اسلامی «حماس» امروز چهارشنبه بیانیه‌ای را در خصوص تحرکات خصمانه صهیونیست‌ها برای تعرض به مسجدالاقصی و برگزاری مراسم ذبح و قربانی، هشدار داد.
بر اساس این گزارش، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه خود آورده است: تصمیم صهیونیست‌ها برای ورود به صحن‌های مسجدالاقصی به منظور برگزاری مراسم ذبح، یک اقدام کاملاً تحریک‌آمیز محسوب می‌شود.
در ادامه بیانیه مذکور آمده است: این اقدام صهیونیست‌ها به مثابه تشدید خطرناک تنش‌ها است، چراکه مسجدالاقصی خط قرمز محسوب می‌شود. پیامدهای چنین اقدامی متوجه رژیم صهیونیستی خواهد بود.
جنبش حماس در بیانیه خود از اقشار مختلف ملت فلسطین خواسته است تا اجازه ندهند نقشه جنایتکارانه صهیونیست‌ها در مسجدالاقصی اجرا شود. حماس در بیانیه مذکور، به منظور دفاع تمامی فلسطینیان از مسجدالاقصی فراخوان صادر کرده است.
این جنبش همچنین از کشورهای عربی و اسلامی خواسته است تا به منظور جلوگیری از تعرض صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی اقدام فوری انجام دهند. حماس در ادامه اتخاذ گام‌های فوری توسط سازمان‌های بین‌المللی برای مقابله با طرح‌های جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را خواستار شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari