وزیر امور خارجه اردن که به دوحه سفر کرده است، با امیر و وزیر خارجه قطر دیدار و درباره روابط دوجانبه و موضوعات منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «ایمن الصفدی» وزیر امور خارجه اردن که به دوحه سفر کرده است، امروز سه شنبه با «تمیم بن حمد آل ثانی» و «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» امیر و وزیر امور خارجه قطر به صورت جداگانه دیدار و رایزنی کرد.
خبرگزاری رسمی قطر ضمن اعلام این خبر افزود: وزیر امور خارجه اردن در دیدار با امیر قطر، نامه پادشاه اردن را که در آن به روابط و همکاری‌های دو جانبه و راه کارهای تقویت و توسعه آن اشاره بود، به شیخ تمیم بن حمد آل ثانی تحویل داد.
دیدار و رایزنی وزیر خارجه اردن با امیر و وزیر خارجه قطر
این خبرگزاری در ادامه اعلام کرد: وزیران امور خارجه قطر و اردن در دیدار در دوحه درباره روابط و همکاری‌های دو جانبه و راه کارهای تقویت و توسعه آن، تازه‌ترین تحولات فلسطین به ویژه اوضاع در قدس اشغالی و شماری از موضوعات و مسائل مورد توجه دو کشور از جمله تحولات یمن، عراق و سوریه بحث و گفتگو کردند.
وزیر امور خارجه قطر در این دیدار به نیابت از حکومت و ملت کشورش، حادثه انفجار تانکر حاوی گاز سمی در بندر عقبه اردن و جان باختن و مصدوم شدن شماری در این حادثه را تسلیت گفت و همبستگی دوحه با امان را برای مقابله با هر گونه پیامدهای ناشی از نشت گاز در عقبه اعلام کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari