منابع فلسطینی گزارش دادند که پلیس رژیم صهیونیستی به دلیل نگرانی از تشدید اعتراضات در کرانه باختری در پی حملات علیه غزه، در وضعیت آماه باش قرار گرفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه‌های فلسطینی، پلیس رژیم صهیونیستی از ترس وقوع درگیری و تظاهرات‌های فلسطینیان در کرانه باختری به نشانه همبستگی با غزه، به تمامی نیروهای خود دستور آماده‌باش داده است.
عملیات نظامی علیه غزه ادامه خواهد داشت
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عملیات نظامی کنونی علیه غزه چند روز تا یک هفته و اگر لازم باشد، بیشتر هم طول بکشد. سخنگوی ارتش صهیونیستی گفته که در شرایط حالی، هیچ وساطتی را نمی‌پذیریم.
ران کوخاو همچنین تصریح کرد که بازداشت گسترده فعالان جهاد اسلامی در کرانه باختری، بخشی از عملیات نظامی کنونی در غزه است.
حمله مجدد جنگنده‌ها به شرق خان یونس
منابع فلسطینی اعلام کردند که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی دقایقی پیش زمینی را در شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه هدف قرار دادند.
حمله راکتی مقاومت به ناحل عوز
مقاومت فلسطین لحظاتی پیش در پاسخ به ادامه جنایات دشمن صهیونیستی علیه غزه، پایگاه نظامی ناحل عوز در مجاورت این باریکه را هدف حمله راکتی قرار داد.
لزوم باقی ماندن شهرک نشینان در پناهگاه‌ها
ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز شنبه با صدور بیانیه‌ای از همه شهرک نشینان اطراف غزه خواست همچنان در داخل پناهگاه‌ها باقی بمانند.
جهاد اسلامی میانجیگری مصر را رد کرد
خبرنگار المیادین به نقل از برخی منابع در جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که این جنبش فعلاً هیچگونه وساطتی را از طرف مصر نمی‌پذیرد و تمرکز بر میدان و ادامه حملات راکتی به اراضی اشغالی است.
زخمی شدن ۳ فلسطینی در حمله به خان یونس
منابع فلسطینی اعلام کردند که در حمله جنگنده‌های اسرائیلی به شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه، ۳ فلسطینی زخمی شدند که حال یکی از آن‌ها وخیم است.
۱۶ تن بمب بر سر مردم غزه ریخته شد
روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت طی روز جمعه ۱۴ هدف مربوط به جهاد اسلامی فلسطین در غزه هدف گرفته و ۱۶ تن بمب و گلوله استفاده شد.
تصاویر شهدای غزه
منابع فلسطینی همچنین تصویری از شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی علیه غزه منتشر کرده اند.
تصاویر شهدای فلسطینی در غزه/آماده‌باش صهیونیست‌ها در کرانه باختری
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari