وزارت خارجه سوریه امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای از دولت فرانسه خواست به مسئولیت های خودش در راستای جلوگیری خونریزی بیشتر در سوریه پایبند باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه روسیا الیوم، وزارت خارجه سوریه امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای از دولت فرانسه خواست به مسئولیت‌های خودش در راستای جلوگیری خونریزی بیشتر در سوریه پایبند باشد.
در متن بیانیه وزارت خارجه سوریه آمده است: دولت فرانسه در راستای شراکت کامل در روند حمایت از تروریسم، به تلاش‌های خود در راستای فریب افکار عمومی و گمراه نمودن آنها در ارتباط با تحولات سوریه ادامه می‌دهد.
وزارت خارجه سوریه با اشاره به بیانیه اخیر وزارت خارجه فرانسه در ارتباط با یک رخداد ساختگی در سوریه، عنوان کرد: صدور بیانیه بر مبنای اطلاعات دروغین و مخدوش، از پایین‌ترین درجه اعتبار هم ساقط است، اما از سوی پاریس اقدام عجیبی محسوب نمی‌شود.
در ادامه این بیانیه آمده است: دولت فرانسه با حمایت نامحدود از تروریسم در سوریه، مسئول اصلی خون‌های ریخته شده از مردم این کشور و جنایات تروریست‌ها علیه ملت سوریه محسوب می‌شود.
وزارت خارجه سوریه تاکید کرد: فرانسه باید به خوبی به یاد داشته باشد که دوران قیمومیت و استعمار بر دیگران در جهان به زباله دان تاریخ افکنده شده و جهانیان دیگر فریب اقدامات دروغین و دموکراسی‌های پوشالی را نخواهند خورد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari