پارلمان یمن تاکید کرد که برگزاری رزمایش ها و نمایش های نظامی بازتاب آمادگی نیروهای مسلح بعد از ۸ سال مقاومت در برابر ائتلاف متجاوز و مزدورانش است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، برگزاری رزمایش ها و نمایش های نظامی بازتاب آمادگی نیروهای مسلح بعد از ۸ سال مقاومت در برابر ائتلاف متجاوز و مزدورانش است.
پارلمان یمن از توصیه سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله این کشور به ائتلاف متجاوز سعودی برای استفاده از فرصت آتش بس برای خروج از بحران و پایان دادن به حملات و محاصره قدردانی کرد.
پارلمان یمن افزود: رزمایش ها و نمایش های نظامی بازتاب آمادگی نیروهای مسلح بعد از ۸ سال مقاومت در برابر ائتلاف متجاوز و مزدورانش است.
هیئت رئیسه پارلمان یمن بر اهمیت هوشیاری و آمادگی کامل برای مقابله با توطئه ها ائتلاف متجاوز و تلاش ها برای شانه خالی کردن از اجرای بندهای آتش بس تاکید کرد.
پارلمان یمن نسبت به تحرکات و اقدامات مشکوک نیروهای آمریکا و فرانسه در استان های اشغالی یمن هشدار داد و از نقش نیروهای مقاومت در برابر اشغالگران قدردانی و اعلام کرد: مقاومت در برابر متجاوزان در استان های اشغالی تاکیدی بر گسترش مقاومت در برابر اشغالگری و آزادی کامل خاک یمن است.
پارلمان یمن همچنین درباره تحرکات برخی برای اجرای اهداف آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس در زمینه تجزیه یمن هشدار داد و گفت: ما بار دیگر بر حمایت از مسئله فلسطین تاکید و با سوریه در برابر تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی اعلام همبستگی می کنیم.
گفتنی است چندی پیش هانس گروندبرگ فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن، از تمدید دو ماهه آتش بس در یمن خبر داد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط jahankhabari